JADŁOSPIS
Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
 

Jadłospis Przedszkole

 

21.10.2019

Śniadanie: Chałka z masłem i miodem;

Płatki owsiane na mleku;

Herbata owocowa;

II Śniadanie: Jabłko

Zupa: Gulaszowa z ziemniakami, fasolą i warzywami;

II Danie: Naleśniki z białym serem lub dżemem truskawkowym;

Kompot

Podwieczorek: Wek z masłem, pasta rybna ze szczypiorkiem;

Herbata z cytryną

 

22.10.2019

ŚniadanieKiełbaski na gorąco z keczupem, chleb z masłem;

Herbata malinowa

 II Śniadanie: Sok , winogrono;

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami;

II Danie: Pulpety wieprzowe w sosie śmietanowym, fasolka szparagowa z bułką tartą, kasza na sypko;

Kompot

Podwieczorek: Drożdżówka z owocami;

Mleko

 

23.10.2019

Śniadanie: Pieczywo ciemne z masłem, polędwiczka drobiowa, sałata lodowa, pomidor;

Kawa zbożowa

II Śniadanie: Gruszka

Zupa: Pomidorowa z ryżem;

II Danie: Kurczak pieczony, sałata zielona ze śmietaną, ziemniaki;

Kompot

Podwieczorek: Bułka kukurydziana z masłem, pasta jajeczna, zielona cebulka, papryka czerwona;

Herbata z cytryną;

 

24.10.2019

Śniadanie: Pieczywo ciemne z masłem, szynka, ogórek zielony, papryka żółta;

Herbata ziołowa

II Śniadanie: Jabłko

Zupa: Rosół z makaronem;

II Danie: Pieczeń z indyka, surówka z marchewki i pomarańczy, ziemniaki;

Kompot

Podwieczorek: Ciasto –wypiek własny;

Kakao

 

25.10.2019

Śniadanie: Zupa mleczna z kaszą jaglaną;

Bułka pszenna z masłem, pasta z twarogu, rzodkiewki i szczypiorku;

Herbata owocowa

II Śniadanie: Banan

Zupa: Brokułowo-kalafiorowa z kaszą;

II Danie: Paluszki rybne, surówka z kiszonej kapusty z marchewką i jabłkiem, ziemniaki;

Kompot

Podwieczorek: Kisiel malinowy z jabłkiem, chrupki kukurydziane;

 

 

 

Jadłospis stołówka

 

21.10.2019

Zupa: Gulaszowa z ziemniakami, fasolą i warzywami;

Zestaw I: Naleśniki z białym serem lub dżemem truskawkowym;

Zestaw II: Pieczeń wieprzowa, surówka Szwedzka, ziemniaki lub kasza;

Kompot

 

22.10.2019

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami;

Zestaw I: Pulpety wieprzowe w sosie śmietanowym, kasza lub ziemniaki, sałatka z fasolki szparagowej, kapusty i cebuli;

Zestaw II: Bigos z chlebem;

 Kompot

 

23.10.2019

Zupa: Pomidorowa z ryżem;

Zestaw I: Kurczak pieczony, sałata zielona ze śmietaną, ziemniaki;

Zestaw II: Wątróbka w sosie własnym, ogórek kiszony, ziemniaki;

Kompot

 

24.10.2019

Zupa: Rosół z makaronem;

Zestaw I: Pieczeń z indyka, surówka z marchewki i pomarańczy, ziemniaki lub kasza;

Zestaw II: Pieczeń z indyka, surówka z marchewki i pomarańczy, ziemniaki lub kasza;

Kompot

 

25.10.2019

Zupa: Brokułowo-kalafiorowa z kaszą;

Zestaw I: Ryba smażona, surówka z kiszonej kapusty z marchewką i jabłkiem, ziemniaki;

Zestaw II: Kotlet z ziemniaków w sosie pieczarkowym Surówka z kiszonej kapusty z marchewką;

Kompot

 

ZAPRASZAMY!