DYREKTOR:
mgr Anna Sarna- zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym
- zarządzanie w oświacie
- pedagogika specjalna w zakresie oligofrenopedagogiki
- terapia ręki
NAUCZYCIELE:
mgr Daria Polakowska-Cebula - wychowawca grupy I- nauczyciel wychowania fizycznego
- edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
- oligofrenopedagogika
mgr Martyna Sojka - wychowawca grupy
- edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
- animacje społeczno-kulturowe turystyką kulturową
- terapia pedagogiczna i asystent osoby niepełnosprawnej
mgr Kinga Grygierczyk - wychowawca grupy II
- pedagogika resocjalizacyjna z elementami profilaktyki
- zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
mgr Izabela Rąba - wychowawca grupy II
- praca socjalna i opiekuńczo wychowawcza
- zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym
mgr Natalia Świątek - wychowawca grupy III
- pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
mgr Urszula Kapała-Mizera - wychowawca grupy III
- pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
Paulina Gimel-Kumor - wychowawca grupy IV
- pedagogika opiekuńczo- resocjalizacyjna
- zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolna
- oligofrenopedagogika
mgr Edyta Kościelny - wychowawca grupy IV
- zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
- terapia pedagogiczna
mgr Joanna Nowak - wychowawca grupy V
- zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
POZOSTALI NAUCZYCIELE I PRACOWNICY NASZEGO PRZEDSZKOLA:
mgr Anna Smalcerz - logopedia
- zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym
- logopedia z elementami neurologopedii
- kurs kwalifikacyjny terapia ręki
mgr Edyta Kudzia - terapia ręki
- zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym
- pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
- diagnoza i terapia pedagogiczna
- kurs kwalifikacyjny terapia ręki
mgr Urszula Brzóska - zajęcia rewalidacyjne
- pedagogika resocjalizacyjna
- edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
- oligofrenopedagogika
- logopedia
- edukacja i wspomaganie osób z Autyzmem, zespołem Aspergera (ASD)
- terapia ręki
mgr Iwona Żmuda - pedagog specjalny
- zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
mgr Barbara Placuch - religia
mgr Elżbieta Zarębska - gimnastyka
mgr Radosław Michalak- taniec
POMOCE NAUCZYCIELA:
Danuta Krzak - pomoc nauczyciela w grupie IIlona Szweda - pomoc nauczyciela w grupie II
Wioletta Witko - pomoc nauczyciela w grupie III
Monika Górniak - pomoc nauczyciela w grupie IV
Katarzyna Kiliańska - pomoc nauczyciela w grupie V
PRACOWNICY KUCHNI:
Anna RzepusDorota Nowak
Sylwia Iwaniec
Ewa Grygierczyk
Małgorzata Ryś