WIADOMOŚCI
Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach

Szanowni Państwo!

Informujemy, że trwa nabór do Katolickiego Przedszkola w Czechowicach-Dziedzicach na nowy rok szkolny 2023/2024. Aby zapisać dziecko należy pobrać ze strony internetowej przedszkola kartę zgłoszenia https://kp.sarkander.pl/przedszkole/dokumenty-przedszkola, wypełnić ją i dostarczyć do placówki. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo ma rodzeństwo dzieci i uczniów uczęszczających do Katolickiego Przedszkola i Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętego Brata Alberta oraz dzieci pracowników Zespołu Katolickich Placówek Oświatowych. Rodziców dzieci, które mają pierwszeństwo prosimy o składanie kart do 13.02.2023 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału  w rekrutacji. Opłata stała za przedszkole wynosi 300 zł, w jej ramach dziecko może przebywać w przedszkolu od 6:00 do 16:30. Poza zajęciami dydaktycznymi prowadzimy katechezę, język angielski (3 razy w tygodniu), zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej, zajęcia taneczne dla 4-6-latków, basen dla 6-latków. Posiadamy również własną stołówkę gdzie przyrządzamy pyszne i zdrowe posiłki dla naszych przedszkolaków. Opłata za żywienie wynosi 9,50 za każdy dzień.

Zachęcamy rodziców dzieci z roczników 2017 i 2018 do wzięcia udziału w rekrutacji. Na nowy rok szkolny posiadamy kilka wolnych miejsc w grupie starszaków. Oferujemy dogodne godziny funkcjonowania przedszkola, zajęcia dydaktyczne prowadzone na wysokim poziome, bogatą ofertę zajęć dodatkowych, atrakcyjną opłatę stałą i żywieniową.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 508284904.

Z poważaniem, Anna Sarna